Flat Beach Class Summer Residence
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen typu „infinity” |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia |
| Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci | Klimatyzacja |
Flat Beach Class Summer Residence Pôrto das Galinhas jest usytuowany 2 km od naturalnego raju, jakim jest Porto de Galinhas, i oferuje prywatny obszar plaży i restaurację. Apartament oferuje saunę.
Baseny naturalne Porto de Galinhas znajduje się w ciągu prawie 10 min jazdy od tego apartamentu, natomiast Shrimp Tecmares znajduje się w odległości kilku przecznic stąd. Obiekt oferuje niezapomniany pobyt przy prywatnej plaży. Muro Alto leży w około 2,1 km.
Flat Beach Class Summer Residence posiada kuchnię. Ponadto obecność centrum fitness zapewni gościom dobre samopoczucie fizyczne.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Prywatna plaża
- Winda
- Kawiarnia
- Automaty sprzedające
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar przekąskowy
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen typu „infinity”
- Plaża
- Leżaki
- Rozrywka na żywo
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sauna
- Centrum fitness
- Płytki koniec
Usługi
- Pralnia
- Pralnia chemiczna
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Centrum biznesowe
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć we Flat Beach Class Summer Residence?
Na miejscu Goście Flat Beach Class Summer Residence mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Flat Beach Class Summer Residence obejmuje kuchnię?
Tak, Flat Beach Class Summer Residence oferuje kuchnię. - ❓
Czy Flat Beach Class Summer Residence ma basen?
Flat Beach Class Summer Residence dysponuje basenem bez krawędzi.